MEDIC SPECIALITATE PROGRAM     ORA

Dr. Albu Radu Mihail

Medic specialist Medicina de familie 

Competență: Ecografie generala 

Luni, Marti, Joi, Vineri                       12.30 - 13.30                           
Dr. Boicu Adrian

Medic primar Ortopedie-Traumatologie 

Competență: artroscopia genunchiului

Miercuri  

Dr. Budriga Aurora

Medic Specialist Chirurgie Vasculara Vineri                   16.00 - 19.00                              

Dr. Câmpean Marcela

Medic primar Neuropsihiatrie infantila      

Sambata

 

09.00 - 11.00            

Dr. Anda-Natalia Ciuhu Medic primar Oncologie Medicala * in functie de solicitari

Dr. Comănescu Elena

Medic specialist Medicina de familie Luni - Vineri

 

08.00 - 13.00  


Dr. Constantin Iulian

Medic primar Chirurgie generala, Gastroenterologie
Luni - Vineri 13.00 - 15.00

Dr. Covaciu Iuliana Mirela               

Medic specialist Radiologie si Imagistica Medicala

CompetențeEcografie generala              

Luni

Joi

13.00 - 16.00

13.00 - 16.00


 

Dr. Docan Viorel                                   

Medic primar Medicina interna   

Luni 

Joi      

15.00 -17.00 

15.00 -17.00

 

Conf. Dr. Gheorghe Gabriela                        București                           

Medic primar Cardiologie 

Competenţe: Ecografie Vasculară, Ecocardiografie

* in functie de solicitari

Dr. Gușă Maricica

Medic primar Pediatrie

Luni - Vineri 14.00 - 16.00
Dr. Hurjui Cristina

Medic specialist Endocrinologie

Competențe: ecografie tiroida

Marti 16.00 - 18.00

Dr. Ioniță Veronica Dorina  

Medic primar Neurologie Marti 10.30 - 12.00

Dr. Lungu Angelica

Medic primar Reumatologie Vineri 14.00 - 16.00
Dr. Manolache Simona Iulia Medic specialist Dermato-venerologie Miercuri  

As. Univ. Dr. Mădan Victor

București

Medic primar Urologie

Competențe: ultrasonografie generala, litotritie extracorporeala (ESWL)

* in functie de solicitari

Dr. Marțius Mihaela Gloria  

Brăila

Medic primar Pneumologie

Competențe: Explorari Functionale Respiratorii, Somnologie, Consiliere antifumat                                           

Miercuri 15.00 - 17.00

Nițan Oana Medeea Psiholog Siguranta Circulatiei Zilnic 

Dr. Orosan Andra 

București


 Medic primar Dermato-venerologie * in functie de solicitari
Dr. Pop Angela Valentina  

Medic primar Medicina nucleara

Competență: Ecografie generala

Luni

Joi

13.00 - 19.00

08.00 - 12.30


Dr. Șchiopu George

Medic primar Gastroenterologie Joi 09.00 - 12.00

 

 

   

Dr. Stan George

Medic primar Medicina Muncii

Marti

 Joi

08.00 - 10.00

08.00 - 10.00


Dr. Stancov Bogdan Cristian Medic primar Ortopedie-traumatologie Marti 11.00 - 12.00

Dr. Tătaru Cerasela Liliana

Medic specialist Oftalmologie

Competență: Ecografie oculară

Miercuri 10.00 - 12.00

Dr. Truș Ana-Maria

Medic primar Obstretica-ginecologie

Competențe: Ecografie obstetricala, Colposcopie              

Luni - Vineri 13.00 - 15.00

Dr. Tuță Daniela Maria   

Medic primar ORL Miercuri 16.00 -18.00