MEDIC

Specialitate, competente

PROGRAM  

ORA

Chirurgie generala, Gastroenterologie

Dr. Constantin Iulian- competente colonoscopie, edoscopie si bandare varice, bandare hemoroidala

Medic primar Chirurgie generala, competente colonoscopie, endoscopie si bandare varice, bandare hemoroidala

Miercuri

11 30-14 00

Dr Ginga  Corina Sanziana Medic specialist Gastroenterologie, ecografie abdominala, colonoscopie Marti, Joi 13:30-15:00

Dermato-venerologie

Dr. Ursu Florina Adriana

 Medic primar Dermato-venerologie

Miercuri

16:00

ECOGRAFII

Dr. Pop Angela Valentina  

Medic primar Medicina nucleara

Competență: Ecografie generala/Doppler

 

Joi

 

13:00-19:00

Dr Stroia Traian

Medic specialist- Radiologie si Imagistica Medicala,Competențe: Ecografie generala.

 

Miercuri

13:30

Endocrinologie

Dr. Hurjui Cristina

Medic specialist Endocrinologie

Competențe: ecografie tiroida

Marti/ Vineri

16.00-18.00

Medicina interna

Dr. Docan Viorel

Medic primar Medicina interna   

Joi      

15.00-16.00

Dr. Rata Neculai

Medic primar Medicina Interna

zilnic

11 00-13 00

 Cardiologie

Dr. Pavel George

Medic Specialist Cardiologie

Joi

12.00-14.00

 

Dr.Marinescu Mihai Medic Specialist Cardiologie Miercuri/ Vineri 13 00-15 00

Neurologie

Dr. Ioniță Veronica Dorina 

Medic primar Neurologie

Marti

10.30-12.00

Oftalmologie

Dr. Tătaru Cerasela Liliana

Medic specialist Oftalmologie

Competență: Ecografie oculară

Miercuri

10.00-12.00

Obstretica-ginecologie

Dr. Truș Ana-Maria

Medic primar Obstretica-ginecologie

Competențe: Ecografie obstetricala, Colposcopie              

Marti/Joi

13.00-16.00

Dr. Stefanescu Bogdan Medic primar Obstetrica-Ginecologie

Competență: Ecografie obstetricală și ginecologică, Histeroscopie diagnostică și operatorie, Colposcopie, Chirurgie laparoscopică

Vineri           16.00-19.00
Dr Adam Ana Maria

Medic specialist Ginecologie

Competenta : Ecografie obstetricala si ginecologica, Montare/Extragere sterilet

Luni 15:00

ORL

Dr. Tuță Daniela Maria   

Medic primar ORL

Miercuri

16.00

Pneumologie

Dr. Stoleru Lenuta  Medic Primar Pneumologie  cu programare telefonica  
Ortopedie
Dr. Cimpu Florentin

Medic specialist  Ortopedie

Luni -Miercuri- Vineri 14.00

Urologie

Dr Dragos Puia

Medic primar Urologie

Specializat in Urologie si transplant renal

Programare prealabila

Medicina Muncii
Dr. Onisor Cristian   Medic Medicina Muncii  zilnic